HAKKIMIZDA

Bal ve arı ürünleri, doğanın kucağında arıların ellerinde oluşan, arılardan insanlara zincirleme ulaşan, üretimi zahmetli, tüketimi keyifli ve faydaları açısından mucizevi bir besindir. Bal ve arı ürünleri, kaynağın, yapanın ve yapılanı sunanın bir arada olduğu bir düzenin yani doğanın, arıların ve arıcıların ortak emeğidir.
 
Bal ve arı ürünleri üretimi, insan sağlığı kadar hassas bir konudur. Çünkü insan sağlığını doğrudan etkileyen nadir besinlerdendir ve üretiminden tüketiciye ulaşana kadar büyük sorumluluk gerektirir. Bu yüzdendir ki; 2009 yılından beri sadece bal ve arı ürünleri üretimi ve satımı amacıyla hizmet veren Özlü Organik , bu bilinçle gerçek ve katkısız balın yüzü olmuştur.
 
Güven hayatın her anlamında tereddütle yaklaştığımız bir duygudur. Gelin görün ki bu duyulası güven bir de gıda alanında söz konusu ise insanların çekinceleri kat ve kat artmaktadır. Nitekim bal da bundan nasibini almıştır. Son dönemlerde tanık olduğumuz, hepimizin okuduğu gördüğü sahte bal haberleri insanların kafasında bal ile ilgili haklı kuşkulara sebep olmuş, "Acaba bu yediğimiz bal sahte mi?" sorularını akıllara getirmiştir. Bu sahtekar zihniyetlerin hiçbir sorumluluk üstlenmeden, insan sağlığını hiçe sayıp piyasaya sürdüğü bal adı altındaki içeriği belirsiz bu ürünlerin, insanlar üzerinde bal adına yaratmış olduğu yargıları yok etmek ve onlara "Gerçek ve Katkısız" balı sunarak hizmet etmek, senelerdir olduğu gibi "geleceğimizin resmi tüketicilerimizin güvenidir" görüşünü benimseyen ve bu doğrultuda beklentilere hizmet veren firmamızın görevi olmuştur.

Özlü Organik ile mutlu ve sağlıklı olmanız dileğiyle..


© 2017 Özlü Organik - Tüm Hakları Saklıdır.